Wegens leveringsproblemen van Hirschmann, bieden wij nu al onze coax- en netwerkkabels aan met Ziggo goedgekeurde premium kwaliteit Technetix kabels.

90 dagen retourneren
Ook op zaterdag geleverd
Ophaalpunten mogelijk
Klanten geven ons 9.4/10
info

Je hebt het minimaal aantal bereikt

Winkelwagen (0)

Je hebt nog geen producten in je winkelwagen gelegd.

glasvezel aansluitkabel 20 meter, type SC/APC-SC/APC glasvezel aansluitkabel 20 meter, type SC/APC-SC/APC glasvezel aansluitkabel 20 meter, type SC/APC-SC/APC
glasvezel aansluitkabel 20 meter, type SC/APC-SC/APC glasvezel aansluitkabel 20 meter, type SC/APC-SC/APC glasvezel aansluitkabel 20 meter, type SC/APC-SC/APC
glasvezel aansluitkabel 20 meter, type SC/APC-SC/APC
0 Review | Review toevoegen
Single mode glasvezelkabel voor het aansluiten van je glasvezelmodem op het overnamepunt. Mechanisch beschermd dus extra beschermd tegen knikken. Lengte 20 meter, connectoren type SC/APC-SC/APC

Artikelnummer

10445170

ā‚¬Ā 26,25
Prijs per stuk

Voorraad :

Aantal: 
In mijn winkelwagen
 

Heb je een vraag over dit product?

Weet je niet zeker of dit het product is dat je nodig hebt, neem dan gerust even contact met ons op! Dit kan eenvoudig via een van onderstaande knoppen.

Single mode glasvezelkabel voor het aansluiten van je glasvezelmodem op het overnamepunt. Lengte 20 meter.

Type SC/ACP-SC/APC

Sorteren op:

Review toevoegen

Er is nog geen review geschreven voor dit product.

Stel een vraag over dit product

Velden met een * zijn verplicht om in te vullen.

Jouw vraag is verzonden! Bedankt.

We zullen jou zo snel mogelijk voorzien van een antwoord.

Deze website gebruikt cookies om het bezoek te meten en je gebruikerservaring te optimaliseren. Wij slaan geen persoonlijke gegevens op.