Wegens tijdelijke leveringsproblemen van Hirschmann, bieden wij nu al onze coax aansluitkabels aan met Ziggo gecertificeerde premium kwaliteit coaxkabels.
Profiteer van deze tijdelijke upgrade zonder extra kosten!

90 dagen retourneren
Ook op zaterdag geleverd
Ophaalpunten mogelijk
Klanten geven ons 9.4/10
info

Je hebt het minimaal aantal bereikt

Winkelwagen (0)

Je hebt nog geen producten in je winkelwagen gelegd.

Filter
Glasvezel

Glasvezelaansluitkabels, gearmeerd

Verplaats je glasvezel modem met deze beschermde aansluitkabels.





Bezig met laden...
glasvezel aansluitkabel 3 meter, type LC/APC-SC/APC

glasvezel aansluitkabel 3 meter, type LC/APC-SC/APC

(0)
10,00

Single mode glasvezelkabel voor het aansluiten van je glasvezelmodem op het overnamepunt. Lengte 3 meter.

Type LC/APC-SC/APC

glasvezel aansluitkabel 5 meter, type LC/APC-SC/APC

glasvezel aansluitkabel 5 meter, type LC/APC-SC/APC

(0)
11,88

Single mode glasvezelkabel voor het aansluiten van je glasvezelmodem op het overnamepunt. Lengte 5 meter.

Type LC/APC-SC/APC

glasvezel aansluitkabel 10 meter, type LC/APC-SC/APC

glasvezel aansluitkabel 10 meter, type LC/APC-SC/APC

(0)
16,63

Single mode glasvezelkabel voor het aansluiten van je glasvezelmodem op het overnamepunt. Lengte 10 meter.

Type LC/APC-SC/APC

glasvezel aansluitkabel 15 meter, type LC/APC-SC/APC

glasvezel aansluitkabel 15 meter, type LC/APC-SC/APC

(0)
21,38

Single mode glasvezelkabel voor het aansluiten van je glasvezelmodem op het overnamepunt. Lengte 15 meter.

Type LC/APC-SC/APC

glasvezel aansluitkabel 20 meter, type LC/APC-SC/APC

glasvezel aansluitkabel 20 meter, type LC/APC-SC/APC

(0)
26,25

Single mode glasvezelkabel voor het aansluiten van je glasvezelmodem op het overnamepunt. Lengte 20 meter.

Type LC/ACP-SC/APC

glasvezel aansluitkabel 3 meter, type SC/APC-SC/APC

glasvezel aansluitkabel 3 meter, type SC/APC-SC/APC

(0)
10,00

Single mode glasvezelkabel voor het aansluiten van je glasvezelmodem op het overnamepunt. Total lengte 3 meter.

Type SC/APC-SC/APC

glasvezel aansluitkabel 5 meter, type SC/APC-SC/APC

glasvezel aansluitkabel 5 meter, type SC/APC-SC/APC

(0)
11,88

Single mode glasvezelkabel voor het aansluiten van je glasvezelmodem op het overnamepunt. Lengte 5 meter. 

Type SC/APC-SC/APC

glasvezel aansluitkabel 10 meter, type SC/APC-SC/APC

glasvezel aansluitkabel 10 meter, type SC/APC-SC/APC

(0)
16,63

Single mode glasvezelkabel voor het aansluiten van je glasvezelmodem op het overnamepunt. Lengte 10 meter.

Type SC/APC-SC/APC

glasvezel aansluitkabel 15 meter, type SC/APC-SC/APC

glasvezel aansluitkabel 15 meter, type SC/APC-SC/APC

(0)
21,38

Single mode glasvezelkabel voor het aansluiten van je glasvezelmodem op het overnamepunt. Lengte 15 meter.

Type SC/ACP-SC/APC

glasvezel aansluitkabel 20 meter, type SC/APC-SC/APC

glasvezel aansluitkabel 20 meter, type SC/APC-SC/APC

(0)
26,25

Single mode glasvezelkabel voor het aansluiten van je glasvezelmodem op het overnamepunt. Lengte 20 meter.

Type SC/ACP-SC/APC

Wat is een glasvezelaansluitkabel?

Een glasvezelaansluitkabel is een type vezel dat voornamelijk uit glas bestaat en gebruikt wordt voor het overbrengen van data middels lichtsignalen. Dit is een van de belangrijkste technologieën voor gebruik in telecommunicatie en datacommunicatie.

Wat zijn de belangrijkste voordelen van glasvezel?

Glasvezelkabels kunnen data met extreem hoge snelheden overbrengen en zijn daarom ideaal voor toepassingen zoals internettoegang. Maar wat net zo belangrijk is, is de beveiliging van je data. Het is uitermate moeilijk om glasvezelkabels af te tappen zonder de verbinding te verstoren en dus is je data veilig tegen onderschepping. Glasvezelkabels zijn lichter en dunner dan netwerkkabels, wat installatie en onderhoud gemakkelijker maakt.   

Hoe herken je de gearmeerde glasvezelaansluitkabel?

De glasvezelaansluitkabel is te herkennen aan de kenmerkende connectoren voor glasvezelaansluitingen. Aan de ene kant van de kabel bevindt zich een smalle, langwerpige connector (de LC/APC connector), die wordt aangesloten op je overnamepunt. Aan de andere kant bevindt zich een iets dikkere, rechthoekige connector (de SC/APC connector) die wordt aangesloten op je glasvezelmodem. Wat ook opvalt, is het materiaal van de glasvezelaansluitkabel. Deze is dun en flexibel en is voorzien van extra bescherming in de vorm van een metalen vlechtmantel om de glasvezelkabel te beschermen tegen bijvoorbeeld knikken. Daarom noemen we dit type aansluitkabel ook wel een gearmeerde aansluitkabel.

Voordelen van een gearmeerde kabel:

  • voorkomt dat de kabel kan knikken
  • geeft extra treksterkte aan de kabel
  • beschermd de kabel tegen knaagdieren

Toepassing: verplaats je glasvezelmodem met glasvezelaansluitkabels

Je glasvezel komt vaak in je meterkast binnen, maar komt soms rechtstreeks in de woonkamer binnen. In beide gevallen wordt de binnenkomende glasvezel aangesloten op een kastje, dat bekend staat als het overnamepunt. Je glasvezelmodem  wordt verbonden met het overnamepunt via een glasvezelaansluitkabel.
Beide situaties zijn niet altijd gewenst. Met plaatsing in de meterkast kan je WiFi signaal te zwak worden en bij plaatsing in je woonkamer wil je misschien je glasvezelmodem niet in zicht hebben. Goede redenen om je glasvezelmodem te verplaatsen.

Eenvoudige Installatie

Glasvezelaansluitkabels zijn eenvoudig te installeren. Ze zijn altijd voorzien van gemonteerde connectoren en beschikbaar in verschillende lengtes. Glasvezelkabels zijn ontworpen voor gebruiksgemak en kunnen zonder veel moeite of technische kennis worden aangesloten. Dit betekent dat je geen dure technici hoeft in te schakelen om je glasvezelmodem te verplaatsen.

De glasvezelaansluitkabels in het kort

  • Uitgevoerd met LC/APC en SC/APC connectoren
  • Gearmeerd: de beschermende mantel voorkomt knikken van de kabel 
  • Extreem hoge datasnelheden
  • Signaal aftappen niet mogelijk
  • Kleur wit
  • Uitzonderlijk lage signaaldemping
  • Tot 5 jaar garantie!


Deze website gebruikt cookies om het bezoek te meten en je gebruikerservaring te optimaliseren. Wij slaan geen persoonlijke gegevens op.
Accepteer geselecteerde cookies